Sulgpallikool

MTÜ Tondiraba Sulgpallikool on 2008. aastal asutatud huvikool, mille treeningutes osaleb igal sulgpallihooajal (so september kuni mai) igas kuus 70-80 last vanuses 7-18 aastat. Sulgpallikooli treeningud toimuvad spetsiaalses 8-väljakuga sulgpallihallis, mis võimaldab korraga läbi viia mitme treeningrühma treeninguid. Kõikides vanuserühmades toimuvad treeningud 2-5 korda nädalas.

Sulgpallikool korraldab Tondiraba Suleliste võistlussarja, mille eesmärgiks on pakkuda esmast võistluskogemust algajatele noortele sulgpalluritele. Samuti osalevad sulgpallikooli õpilased teiste sulgpallikoolide poolt korraldatavatel võistlustel, suuremad lapsed võtavad aktiivselt osa noorte ja täiskasvanute GP-etappidest, Tondiraba Sulgpalliklubi ja teiste klubide poolt korraldatud Eesti Sulgpalliliidu kalendris olevatest võistlustest. Võistlusspordiga tegelevad sulgpallikooli õpilased omandavad võistluskogemusi lisaks ka lähiriikides (Soome, Rootsi, Läti ja Leedu) toimuvatel rahvusvahelistel võistlustel.

Lisaks tavapärastele treeningutele korraldab sulgpallikool lastele linnalaagreid ning laagreid erinevates Eestimaa paikades.

Sulgpallikooli korraldatud laagrid, linnalaagrid ja kursused lastele.

Ootame treeningutele uusi aktiivseid sulgpallihuvilisi noori!

Lisainfo: info[at]sulgpallikool.ee või täida kontaktivorm SIIN.

MTÜ Tondiraba Sulgpallikooli õpilase liitumisankeedi saab alla laadida SIIT (.doc).

MTÜ Tondiraba Sulgpallikooli tunniplaani näeb SIIT (.pdf).

Kuutasuga seotud informatsiooni leiab SIIT.