25-26. märtsil toimusid Tallinnas Tondiraba Sulgpallihallis Eesti Noorte Meistrivõistlused. Tondiraba sulgpallikoolist osalesid võistlustel Morten Karjus, Mari Ann Karjus ja Aidi Hamburg.

Morten Karjus, kes on veel noor, võitles tublisti, kuid mänguvõitu veel ei saanud.

Tema õde Mari Ann saavutas naisüksikus hõbeda, kui kaotas finaalis 3 kordsele võitjale Kati-Kreet Marranile 2:0. Naispaaris said nad üheskoos Katiga kuldmedali. Segapaari mängis Mari Ann Hans-Kristjan Pilvega (Pärnu SK) ja pidid finaalis Lõo/Marrani paremust tunnistama 2:0 ja jäid hõbedale.

Aidi Hamburg mängis naispaari koos Merit Mägiga (Triiton), kus said head võidu poolfinaalis ja kokkuvõttes kaotasid finaalis Marran/Karjusele 2:0 ning said hõbemedali.

Lisaks noortele toimus samal ajal ka Seenioride Meistrivõistlused, kus said mitmed Tondiraba Sulgpalliklubi mängijad medaleid erinevates vanuseklassides.

Estonian Junior 2016

Published in Kool

9-11. detsembril toimus A le Coq Spordimajas arvult 3. Yonex Estonian Junior, kus noored sulgpallurid Eestist, Venemaalt, Soomest, Rootsist, Poolast, Valgevenest, Šotimaalt said omavahel mõõtu võtta. Võisteldi U11, U13, U15, U17 ja U19 vanusegruppides, kõigis 5 mänguliigis.

Tondiraba Sulgpallikoolist olid võistlustules Mari Ann Karjus, Aidi Hamburg ja Morten Karjus.

Morten Karjus pääses U15 poiste üksikmängus alagrupist edasi, võitis playoffis ühe mängu, kuid pidi kaheksandikfinaalis tunnistama venelase paremust 0:3. Koos Sten Muinastiga paarismängus jäädi esimeses ringis alla venelastele 5. geimis.

Aidi Hamburg kaotas üksikmängus esimese mängu venelannale 0:3. Paarismängus koos Merit Mägiga võideti esimeses ringis soomlasi, kuid teises ringis kaotati poolakatele.

Mari Ann Karjus mängis esimeses ringis tulise mängu rootslannaga, kus kaotas napilt 5. geimis, otsustavas 11:6. Seevastu naispaarismängus koos Kati-Kreet Marraniga saavutati tubli 2. koht jäädes alla poolakatele 7:11 12:10 8:11 8:11.

10. detsembril toimus Tondiraba Sulgpallihallis Babolat Eliit Seeria III etapp, kus osales koguni 153 mängijat Eestist, Soomest ja Rootsist. Tegemist on selle võistluse rekordiga. Mängiti mees-, nais- ja segapaare kokku 5. erinevas liigas.

Tulemusi saate vaadata siit - - - > http://www.tournamentsoftware.com/sport/winners.aspx?id=0D329E8E-54A7-4741-A74C-CC28A77FC825.

Järgmine Babolat etapp toimub juba uuel aastal 28. jaanuaril Tondiraba Sulgpallihallis.

Lahtiolekuajad

Tondiraba Sulgpallihall on avatud:
E-N 7.00-23.00
R
7.00-22.00
L
9.00-21.00
9.00-22.00

Inimesed

Alo Ojassalu - juhatuse esimees
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kristo Kasela - peatreener
56 242 282, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ants Mängel - treener
5592 8836, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
babolat logotallink logogsinvest logolenneTondiraba Sulgpallikool: Tondiraba 11, Tallinn 13916
Väljakute broneerimine 600 2915
Info sulgpallitreeningute kohta 56 242 282
facebook button
tennisekooli logo tondiraba logo sulgpallikool logo

Koolist

Tondiraba Sulgpallikooli treeningutel osaleb 70 last vanuses 4-18. Lapsed osalevad aktiivselt Noorte GP-etappidel ja teistel Eesti Sulgpalliliidu ametlikel võistlustel.
Tondiraba Sulgpallikool | 1999-2014, Kõik õigused kaitstud.