Marija Paskotšile 2020.aasta esimeselt Noorte GP-lt kaks kuldset medalit

Tondiraba Sulgpallikooli õpilane Marija Paskotši osales möödunud nädalavahetusel Tartus, Tartu Ülikooli Spordihoones toimunud noorte GP-l. Tegemist oli 220.aasta esimese etapiga.

Marija osales U13 vanuseklassis kolmes mänguliigis.

Üksikmängus alistas Marija alagrupivastased suurelt. Finaalis kohtus Marija Triitoni mängija Lumikki Liiasega. Kohtumise võitis Marija 21-12; 21-10.

Tüdrukute paarismängus osaleti koos Annabel Mutsoga Triitonist. Finaalivastaseks olid neil Annabeli klubikaaslased Marri Lankov ja Lumikki Liias. Kohtumine lõpes 21-8; 21-6 Marija ja Annabeli kasuks.

Segapaarismängus koos Marti Joostiga (Nõo SK) pääses Marija paigutusega otse poolfinaali, kus kolmegeimilises kohtumises tuli alla vanduda paarile Rasmus Roogsoo/Lumikki Liias tulemusega 21-19; 19-21; 11-21.

Vaata kõiki tulemusi siit.