Tondiraba Sulgpallikooli õpilased Noorte GP esimesel etapil poodiumil

Möödunud nädalavahetusel Pärnus ja Paikusel toimunud Noorte GP etapil Pärnu Sügis jõudsid Tondiraba Sulgpallikooli õpilased medalile.

Marija Paskotši, kellele see oli esimene turniir vanuseklassis U13, alistas üksikmängus kõik vastased kahes geimis ja sai kaela kuldmedali. Finaalis oli Marija vastaseks Triitoni mängija Karolina Pintšuk. Marija võitis kohtumise 21-15; 21-16.

U13 poiste üksikmängu B-liigas saavutas Nikita Iljin teise koha. Finaalis tuli Nikital vastu võtta kaotus Triitoni mängijalt Tamer Anijärvelt, tulemusega 21-14; 18-21; 15-21.

U13 tüdrukute üksikmängu B-liigas jäi Kadri Sepp jagama 3.-4. kohta. Poolfinaalis läks Kadri vastamisi Mirethe Mölleriga Pärnu Spordikoolist. Kohtumise võitis Mirethe tulemusega 21-15; 20-22; 21-11.

Vaata kõiki tulemusi siit.

Fotol: Marija Paskotši (vasakul) ja Nikita Iljin.